March 2015
17
KG Kyrgyzstan
Bishkek
Grand-Prix Bayaman Erkinbaev Memorial International Tournament Senior
BELT
18 - 22
ZA South Africa
Cape Town
African Championship Continental Championship Senior
BELT
May 2015
15 - 16
KZ Kazakhstan
Oust-Kamenogorsk
Grand-Prix «Yrgyzbay Doskhanauly Memorial 2015» International Tournament Senior
KK
August 2015
06 - 07
IR Iran RI
Tehran
Asian Belt Wrestling Alysh International Tournament Senior
BELT
October 2015
08 - 11
PL Poland
Bialystok
World Championships (men) World Championship Senior
BELT
November 2015
12 - 15
AR Argentina
Buenos Aires
Pan-American Championship Continental Championship Senior
BELT

 

منبع : https://unitedworldwrestling.org/events?field_sports_nid=7&field_age_groups_tid=All&field_event_type_tid=All&field_date_value[value][year]=2015



تاريخ : جمعه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۴ | 0:22 | نویسنده : پشتیبان |
 



مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری1


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری2


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری3


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری4


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری5


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری6


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری7


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری8


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری9


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری10


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری11


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری12


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری13


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری14


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری15


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری16


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری17


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری18


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری19


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری20


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری21


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری22


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری23


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری24


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری25


مراسم اختتامیه مسابقات کشتی کمربند قهرمانی آسیا گزارش تصویری26


تاريخ : جمعه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۴ | 0:11 | نویسنده : پشتیبان |
رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران (گزارش تصویری )
سالن شهدای هفتم تیر تهران- جمعه 16 مردادماه
       




رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -31


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -32


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -33


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -34


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -35


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -36


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -37


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -38


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -39


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -310


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -311


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -312


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -313


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -314


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری -315
 

 



تاريخ : جمعه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۴ | 0:8 | نویسنده : پشتیبان |
رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران/
رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا- تهران/

قهرمانی بانوان ایرانی
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

       


رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا با قهرمانی بانوان ایرانی در تهران پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی کمربند زنان قهرمانی آسیا امروز (جمعه) با شرکت 8 کشور خارجی و دو تیم از ایران در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد که در پایان تیم ایران به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های ترکمنستان و قرقیزستان به ترتیب دوم و سوم شدند.
رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:
55 کیلوگرم: 1- دیلدار شرمتوا (ازبکستان) 2- یگانه غریب گشته (ایران الف) 3- لاچین باداکیل یاو (ترکمنستان) و هما میرزاپور (ایران ب) 5- بوتا گوز دی یو سبای وا (قزاقستان) و کامبل کامینی باپو (هند)
60 کیلوگرم: 1- مریم مومونووا (قزاقستان) 2- سمیه حیدری (ایران ب) 3- آینور امانوا (ترکمنستان) و زهرا محمودی (ایران الف) 5- خواص خون جوراکوزیوا (ازبکستان) و بالزام گل کور مت زانو وا (قزاقستان)
65 کیلوگرم: 1- گلنار حیات بایوا (ترکمنستان) 2- اکرم خانی (ایران الف) 3- سابیرا میرزا گال یوا (قزاقستان) و زهران مجدی (ایران ب) 5- بوساریا عبدالمناف کیزی (قرقیزستان) و یول دوز ارکاوایول دوز ارکاوا (ازبکستان)
70 کیلوگرم: 1- عزت قربانی ثانی (ایران الف) 2- نازیرا ارزوبیکوا (قرقیزستان) 3- لیلا سالاروند (ایران ب) و نورسلطان آشیرو وا (ترکمنستان)
75 کیلوگرم: 1- کوموش یولداشوا (ازبکستان) 2- مریم احمدی (ایران ب) 3- ساحل گوران (ایران الف) و آسیما آبیگ کیزی (قزاقستان)
75+ کیلوگرم: 1- ناگیرا سرباشوا (قرقیزستان) 2- دینا دهنوی (ایران ب) 3- شیرین کوبایاوا (ترکمنستان) و سعیده رحیمی (ایران الف) 5- رحیما یولداشوا (ازبکستان) و گلنار آمان تا اوا (قزاقستان)
رده بندی تیمی: 1- ایران الف 52 امتیاز 2- ترکمنستان 41 امتیاز 3- قرقیزستان 39 امتیاز 4- ازبکستان 37 امتیاز 5- قزاقستان 32 امتیاز 6- هند 9 امتیاز



تاريخ : جمعه بیست و سوم مرداد ۱۳۹۴ | 0:7 | نویسنده : پشتیبان |
سرویس عکس:



رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 31


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 32


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 33


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 34


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 35


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 36


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 37


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 38


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 39


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 310


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 311


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 312


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 313


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 314


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 315


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 316


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 317


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 318


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 319


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 320


رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 321



رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا- تهران گزارش تصویری- 322



تاريخ : یکشنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۴ | 18:42 | نویسنده : پشتیبان |
 
 

رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی کمربند مردان قهرمانی آسیا با حضور ده کشور از قاره کهن روز پنج شنبه 15 مردادماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم ایران الف به مقام قهرمانی رسید.


نتایج دیدارهای رده بندی و فینال این مسابقات به شرح زیر است:


60 کیلوگرم:
فینال: حمید بهرامی (ایران- ب)  برنده - موسی پرویزی (ایران- الف) (7 - 2)
رده بندی:
اسکندر اوزکول بیکوف (قرقیزستان) برنده- سات بایف (قزاقستان) (6- 5)
النور گوچوف (ترکمنستان) برنده- برادیزوا عبدالعلی (تاجیکستان) (10- 2)


70 کیلوگرم:
فینال: میرزابیک کوچکوروف (قرقیزستان) - محمد پاینده (ایران- الف) (10 - صفر)
رده بندی:
حمید رضا زارعی (ایران - ب) برنده- حریفش دیسکالیفه شد
محمود جعفری (افغانستان) برنده- مهدی بربری (افغانستان) (8- یک)

80 کیلوگرم:
فینال: کرامت شاه ممدوف (ترکمنستان) برنده- آیان یرنک بایف (قزاقستان) (7 - صفر)
رده بندی:
 ضیاء احمدی (افغانستان) برنده- جاسپیر (هند) (6- 2)
آسن بک خدابردیف (قرقیزستان) برنده - هادی سلیمی (ایران - الف) (یک- صفر)


90 کیلوگرم:
فینال: خورشید شریف اف (تاجیکستان) برنده- رامین گری (ایران ب) (6- صفر)
رده بندی:
داود عوض زاده (ایران الف) برنده- خان محمد مرادی (افغانستان) (8- صفر)
صلوات تالای بک (قزاقستان) برنده- سواندی لیم (اندونزی) (حاضر نشد)


100 کیلوگرم:
فینال: محمد میروف (تاجیکستان) - عبداله ایری (ایران الف) (8 - صفر)
رده بندی:
قدیر گلسین بیکوف (قرقیزستان) برنده- مانویر سینگ (هند) (7- صفر)
عبدالواحد محمدی (ایران ب) - مورگاپ گلدی آنایف (ترکمنستان) (6- صفر)

100 + کیلوگرم:
فینال: رجبی پلی اورازایف (ترکمنستان) برنده - کوبانیچ بک کوکوموف (قرقیزستان) (6- صفر)
رده بندی:
عظیم خواجه زاده (ایران- الف) برنده- حجت تورجی (ایران - ب) (3- صفر)
کنکور پورداب باتار (مغولستان) برنده- باستووان پونگسانگ (تایلند) حاضر نشد




رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:


60 کیلوگرم: 1- حمید بهرامی (ایران - ب) 2- موسی پرویزی (ایران- الف) 3- اسکندر اوزکول بیکوف (قرقیزستان) و النور گوچوف (ترکمنستان) 5- دیدار سات بایو (قزاقستان) و برادیزوا عبدالعلی (تاجیکستان)
70 کیلوگرم: 1- میرزابیک کوچکوروف (قرقیزستان) 2- محمد پاینده (ایران - الف) 3- حمیدرضا زارعی (ایران- ب) و محمود جعفری (افغانستان) 5- تاپاکول واریتی (تایلند) و مهدی بربری (افغانستان)
 80 کیلوگرم: 1- کرامت شاه ممدوف (ترکمنستان) 2- آیان یرنک بایف (قزاقستان) 3- ضیاء احمدی (افغانستان) و آسن بک خدابردیف (قرقیزستان) 5- جاسپیر (هند) و هادی سلیمی (ایران - الف) ...  9- حبیب اله ترابی (ایران - ب)
90 کیلوگرم: 1- خورشید شریف اف (تاجیکستان) 2- رامین گری (ایران - ب) 3- داود عوض زاده (ایران - الف)  و صلوات تالای بک (قزاقستان) 5- خان محمد مرادی (افغانستان) و سواندی لیم (اندونزی)
100 کیلوگرم: 1- محمد میروف (تاجیکستان) 2- عبداله ایری (ایران - الف) 3- قدیر گلسین بیکوف (قرقیزستان) و عبدالواحد محمدی (ایران ب)  5- مانویر سینگ (هند) و مورگاپ گلدی آنایف (ترکمنستان)
100 + کیلوگرم: 1- رجبی پلی اورازایف (ترکمنستان) 2- کوبانیچ بک کوکوموف (قرقیزستان) 3- عظم خواجه زاده (ایران - الف) و کنکور پورداب باتار (مغولستان) 5- حجت تورجی (ایران - ب) و باستووان پونگسانگ (تایلند)

رده بندی تیمی: 1- ایران الف 49 امتیاز 2- قرقیزستان 43 امتیاز 3- ترکمنستان 34 امتیاز 4- افغانستان 33 امتیاز 5- تاجیکستان 30 امتیاز 6- قزاقستان 23 امتیاز 



تاريخ : یکشنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۴ | 18:35 | نویسنده : پشتیبان |
 

http://www.taraznews.com/sites/default/files/content/images/story/94-01/17/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85.jpg

 

wrestling_belt_alysh



تاريخ : سه شنبه نهم تیر ۱۳۹۴ | 1:37 | نویسنده : پشتیبان |
دوستان گرامی بعلت مشکلات فنی پیش آمده در ارتباط با سایت ارائه دهنده خدمات (blogfa) مدتی سایت راکت بود از حالا این وبلاک فعال می باشد . مطالب از تاریخ 25/11/92 تا 1/3/94 نیز پاک شده است. با ما در ادامه راه همراه و همکاری نمایید.

مدیریت وبلاک



تاريخ : سه شنبه نهم تیر ۱۳۹۴ | 1:24 | نویسنده : پشتیبان |

وزن

اسامی ورزشکاران

رتبه

وزن

اسامی ورزشکاران

رتبه

55 کیلو

محسن فرخی

اول

60 کیلو

ایوب بگنج نژاد

اول

سجاد شریفی

دوم

حمید صدری

دوم

احمد یاسینی

سوم

دولت مراد مراد زاده

سوم

شاه محمد پهلوانی

سوم

مرتضی خداشناس

سوم

قاسم نوروزی

چهارم

امین ملکاء

چهارم

علی قرنجیک

پنجم

محمد نبی زاده

پنجم

جابر قلندرآبادی

ششم

تقان دردی قربانی

پنجم

محمد خفته دل

ششم

حامد سلیمی

ششم

هادی باغی

ششم

---------------

-------

70 کیلو

سعید خلیلی

اول

80 کیلو

هادی سلیمی

اول

امیر چادر نشین

دوم

یعقوب کر

دوم

حامد میرزاپور

سوم

داود عوض زاده

سوم

جبار پهنی زاده

سوم

عبدالرزاق کوهی

سوم

احمد خدا بخشنده

سوم

اسد واگذاری

چهارم

احمد خادمی

چهارم

خدای مراد منگلی زاده

پنجم

حمید میرزایی

پنجم

غلامحسین نبی زاده

پنجم

عبدالحمید شایگان

ششم

ایمان فاطمی

ششم

اسماعیل ابراهیمیان

هفتم

نادر کوچک نژاد

ششم

90 کیلو

مراد آرام

اول

100 کیلو

قاسم رحیمی فر

اول

محمد تیموری

دوم

عبدا... ایری

دوم

عبدالواحد محمدی

سوم

حمید سخاوی

دوم

جعفر یونسی

سوم

ایمان قوامی

دوم

یوسف پهلواندوجی

چهارم

یعقوب پهلوانزاده

سوم

رامین گری

چهارم

نوراله پورقاز

چهارم

علی محمد آشوری

پنجم

محمد رضا جعفری

پنجم

عبدالکریم قوجق

ششم

مجید سخاوی

پنجم

امیر هادی نژاد

ششم

-------------

--------

+100 کیلو

عظیم خواجه

زاده تراج

اول

ادامه+ 100 کیلو

ناصر صحرائی

چهارم

عبدالناصر کر

دوم

رضا امانیان

پنجم

ارازقلی دهقان

سوم

ارازقلی رحیمی فر

ششم

امان محمد فروتن

سوم

محمد خیرا... زاده

ششم

محمد نظر نظری

چهارم

 

 



تاريخ : جمعه بیست و پنجم بهمن ۱۳۹۲ | 19:20 | نویسنده : پشتیبان |
 

وزن

اسامی ورزشکاران

باشگاه

تعداد برد

برد با اختلاف 5 امتیاز

برد با امتیاز کم

رتبه

55 کیلو

محسن فرخی

دهیاری حسین آباد

2

**

 

اول

سجاد شریفی

سیمان پیوند گلستان

2

**

 

اول

قاسم نوروزی

طلای سفید خراسان شمالی

2

**

 

اول

علی قرنجیک

مختومقلی فراغی مراوه تپه

1

*

 

دوم

شاه محمد پهلوانی

هییت انجمن های ورزشی ایلام

1

 

*

سوم

جابر قلندرآبادی

شهید سودی خراسان رضوی

1

 

*

سوم

60کیلو

حمید صدری

سپنتا یایندان پارس تهران

3

*

**

اول

دولت مراد مراد زاده

طلای سفید خراسان شمالی

2

**

 

دوم

ایوب بگنج نژاد

مختومقلی فراغی مراوه تپه

2

**

 

دوم

حامد سلیمی

دهیاری حسین آباد

1

*

 

سوم

تقان دردی قربانی

هییت انجمن های ورزشی ایلام

1

 

*

چهارم

70کیلو

سعید خلیلی

سیمان پیوند گلستان

3

*

**

اول

حامد میرزاپور

شهید سودی خراسان رضوی

2

**

 

دوم

امیر چادر نشین

مختومقلی فراغی مراوه تپه

1

*

 

سوم

عبدالحمید شایگان

طلای سفید خراسان شمالی

1

*

 

سوم

اسماعیل ابراهیمیان

دهیاری حسین آباد

1

 

*

چهارم

حمید میرزایی

دهیاری حسین آباد

1

 

*

چهارم

80کیلو

عبدالرزاق کوهی

طلای سفید خراسان شمالی

2

*

*

اول

داود عوض زاده

سپنتا یایندان پارس تهران

2

*

*

اول

هادی سلیمی

سیمان پیوند گلستان

2

 

**

دوم

خدای مراد منگلی زاده

مختومقلی فراغی مراوه تپه

1

*

 

سوم

یعقوب کر

مختومقلی فراغی مراوه تپه

1

*

 

سوم

نادر کوچک نژاد

هییت انجمن های ورزشی ایلام

1

 

*

چهارم

90کیلو

عبدالواحد محمدی

سپنتا یایندان پارس تهران

2

**

 

اول

محمد تیموری

سیمان پیوند گلستان

2

*

*

دوم

مراد آرام

طلای سفید خراسان شمالی

2

 

**

سوم

یوسف پهلواندوجی

مختومقلی فراغی مراوه تپه

1

 

*

چهارم

رامین گری

مختومقلی فراغی مراوه تپه

1

 

*

چهارم

علی محمد آشوری

شهید سودی خراسان رضوی

1

 

*

چهارم

100 کیلو

قاسم رحیمی فر

طلای سفید خراسان شمالی

3

*

**

اول

عبدا... ایری

سپنتا یایندان پارس تهران

2

 

**

دوم

ایمان قوامی

شهید سودی خراسان رضوی

1

*

 

سوم

نوراله پورقاز

هییت انجمن های ورزشی ایلام

1

*

 

سوم

یعقوب پهلوانزاده

مختومقلی فراغی مراوه تپه

1

 

*

چهارم

مجید سخاوی

دهیاری حسین آباد سمنان

1

 

*

چهارم

100+

امان محمد فروتن

طلای سفید خراسان شمالی

3

 

***

اول

عظیم خواجه

زاده تراج

سپنتا یایندان پارس تهران

2

 

**

دوم

ارازقلی دهقان

مختومقلی فراغی مراوه تپه

2

 

**

دوم

عبدالناصر کر

هییت انجمن های ورزشی ایلام

1

*

 

سوم

محمد نظر نظری

دهیاری حسین آباد سمنان

1

 

*

چهارم



تاريخ : پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۹۲ | 1:9 | نویسنده : پشتیبان |